Newsy

Pewnie zastanawiałeś(aś) się jak można pozyskać współpracowników lub klientów. Tradycyjna metoda to spotkania, telefony czy inne formy kontaktu bezpośredniego. Oczywiście to wszystko jest czasochłonne. Myślisz czy da się to jakoś ominąć lub skrócić? Generalnie nie powinniśmy z tej metody rezygnować ale powinniśmy skupić się także na szerszych możliwościach internetu. Mamy do dyspozycji wiele narzędzi czy to darmowych czy też płatnych aby pracowały dla nas 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Są darmowe i płatne narzędzia. Szukałem przeważnie darmowych i przyznam się, że jakoś nie potrafiłem się w nich odnaleźć i sprawiało mi sporo trudności ich obsługiwanie albo raczej zaznajomienie się z tym jak się z nich korzysta. Traciłem czas na szukanie opisów tych narzędzi a i tak nic z tego nie miałem, poza zmarnowanym czasem. Nie twierdzę oczywiście, że darmowe to złe narzędzia ale i tak większość była darmowa przez jakiś czas albo miały takie ograniczenia, że nie spełniało to moich wymagań.
Napisano 20 Aug 2016 przez Krzysztof Szaton
za niecałe trzy miesiące przestanie być aktywna domena www.good-earning.pl, jednak całą stronę będzie można odwiedzać pod nowym adresem www.good-earning.tddm.pl. Wszystkie ważne informacje będą pojawiać się oczywiście tutaj na naszej oficjalnej stronie TDDM oraz na naszym forum. Wszelkie zmiany spowodowane są waszą wygodą. Chcemy aby wszystko znajdowało się w jednym miejscu i aby było łatwo dostępne.
Napisano 11 Aug 2016 przez Krzysztof Szaton
Każdy z nas chciałby zarabiać bez ryzyka w internecie. Sami wiecie, że to nie takie proste. A jednak. Jest sposób by zarabiać bez inwestycji, bez ryzyka utraty pieniędzy. Jak? Za chwile wszystko powiem. Prawie codziennie robimy jakieś zakupy. Co jakiś czas nawet większe w postaci różnych przedmiotów do użytku domowego, czy to gadżetów. Kupujemy ubrania, meble, jedzenie czy jakieś usługi np. usługi telekomunikacyjne i wiele więcej. Sporo osób robi to nie wychodząc z domu aby zaoszczędzić czas. Można przy tym oszczędzić także pieniądze lub inaczej mówiąc zarobić. Co byś powiedział(a) jakby za twoje zakupy zwracano Ci jakiś procent ceny towaru, który zakupisz? I tak musisz robić zakupy, więc dlaczego by porzucić taką okazję.

Refunder to nic innego jak skupiający sklepy o różnej branży portal dający nam zwroty za zakupy. W zależności od sklepu od 1% a nawet i 10% możemy dostać na nasze konto w Refunder. Przekonaj się sam(a) i zarejestruj się klikając tutaj.
Napisano 07 Aug 2016 przez Krzysztof Szaton

<< Previous 1 2 Next >>

Powered by CuteNews