Dlaczego TDDM?

W TDDM jesteśmy dumni, że możemy otwarcie mówić jak jest. Przedstawiamy swoje szczera opinie. Nie piszemy nic pod siebie, by zdobyć jak najwięcej członków poprzez magiczne czasem niewiele warte obietnice. Dlaczego warto z nami pozostać? Oto parę przykładów...

Solidni

Można nam zaufać w każdej omawianej kwestii. Możesz wierzyć, że każda nasza opinia jest prawdziwa.

Bezpieczeństwo

Możesz być pewien, że jakiekolwiek dane byś nam nie podał, nie zostaną one nigdzie wykorzystane.
Jako, iż działamy w sferze z regularnym ryzykiem, staramy się to ryzyko zmniejszać jak tylko się da, dzięki informacjom o programach. Minimalizacja ryzyka utraty pieniędzy.

Jakość

Pracujemy ciągle aby nasze standardy były jak najwyższej jakości.

Pomocni

Zawsze staramy się zrozumieć, każdą sytuację i sytuację członków aby jak najlepiej można im pomóc.

Sensowne Podejście

Nasze przemyślane działania biznesowe będą najlepszą poradą dla członków ... sama historia naszych prac pokaże najlepiej co robić aby można było zaoszczędzić i zarobić.

Szybkość

Wszystko dzieje się tak szybko, że może nas coś ominąć. Podajemy informacje cały czas na bieżąco, by nie zdarzyły się przykre niespodzianki.

Nasza historia

Dzisiejsze czasy i chęć normalnego życia przyczyniły się do mobilizacji sił i motywacji do prac nad dodatkowym zarabianiem pieniędzy. Tak zaczęła się cała ta przygoda. Własny blog z informacjami jak zarabiamy i jakie tego są efekty.
Teraz ta przygoda już się rozrosła do biznesu. Nasze społeczeństwo TDDM rozrosło się tak szybko, że należało pójść o krok dalej i powstały grupa TDDM na FB, później forum oraz strona TDDM.
Naszą najmocniejszą stroną jest to, że nie bierzemy opłat za konsultację, czy informacje jakie znajdziecie u Nas. Jedyną zapłatą jaką możemy dostać od naszych członków to zapisanie się przez link, któregoś z Sponsorów i do tego zachęcamy. Jest to bardzo uczciwe zachowanie, jeśli uważasz, że Nasza wiedza i informacje, pozwalają się Tobie rozwijać. Nie zapomnij o tym, bo nigdzie nie chętnie są widziane osoby, które tylko biorą i nic nie dają od siebie w ramach podziękowanie.
TDDM działa od listopada 2014 roku. Wielu jego członków już dużo wcześniej zajmowało się tematyką zarabiania w internecie. Chęć pokazania, że nawet w Polsce da się dobrze zarobić i to nie wychodząc z domu jest możliwe. TDDM za cel bierze uświadamianie, że można pracować mądrze a nie ciężko. Mamy zamiar pokazywać, że jak są potrzebne dodatkowe środki finansowe to da się je zdobyć.

ZESPÓŁ TDDM

Jesteśmy ludźmi z jednego kraju. Każdy z nas jest Polakiem, choć część mieszka poza granicami, każdy z nas posiada w sobie przedsiębiorczą motywację do osiągnięcia swoich celi życiowych. Czas pracować na swoje marzenia.

Nagrody

Najważniejszą i najlepszą nagrodą są dla nas zadowoleni członkowie, wszyscy Ci którzy dzięki nam poczynili postępy i zaczęli wykorzystywać nasze porady i wiedzę. Zapisane osoby przez nasze linki to zaś najlepsze podziękowanie.