THW Global ważne informacje @ 25 Sep 2016
Witam wszystkich THWGlobalowiczów
Chciałbym podać ostatnie informacje związane z serwisem THW Global.
Oto one. Znajdujemy się na etapie 3 rozwoju firmy, który ma trwać 90 dni. Zostały podane terminy rozliczeniowe. 1 termin będzie 24 listopada za okres od 19 do 31 września. Kolejne rozliczenia będą każdego 24 dnia miesiąca. Podczas tych terminów rozliczeniowych tokeny zostaną zamienione na punkty a te będziemy mogli zamienić na pieniądze i przelać na nasze konta.

Nadal obowiązuje zasada minimum 5 godzin w tygodniu a maksimum 10. Nie znamy jeszcze wartości tokenów. Procesory płatnicze powinny znaleźć się w naszym Back Office w poniedziałek 26 września. Aby otrzymać 20% bonus z poleconych z poziomów 1 i 4% z poziomu 2-3 musimy zebrać 2000 punktów w ciągu 31 dni poprzedzających naliczenie. Proszę zajrzeć do tabeli znajdującej się w zakładce „earn more” po więcej informacji.

Informacja dla liderów:
Od października obowiązuje Power Leg bonus dla wszystkich użytkowników aktywnych w Power Leg, którzy zbudowali swoją grupę. Jest to $0.5 za każdą osobę, znajdującą się w ich grupie do 10go poziomu.

To rodzi kilka pytań:
Co to znaczy „aktywny w Power Leg” – czy to czasem nie jest osoba, która wykupi pakiet e-learning? Albowiem jest napisane w „earn more”, że bonus ten jest finansowany przez pakiet e-learning
Czy bonus ten nie zaczyna czasem być płatny od 100 osób w górę?
Wykupienie pakietu e-learning gwarantuje naszą pozycję w Power Leg (Dual Team), jak nie wykupimy to spadamy na koniec. (patrz zakładka „earn more”)
Mój komentarz. Proszę zajrzeć do grupy – THW Global Polska/Polonia po dodatkowe informacje. Staram się tłumaczyć wszystkie aktualizacje w dokumentach zawierających nagłówek „aktualizacja”.
Większość z nas zapewne oczekiwała od razu kolosalnych zarobków podczas gdy firma od początku nie ukrywała, że cały system płatności będzie musiał być przeanalizowany po miesiącu działania i dopiero wtedy będzie znana wartość tokenów. Ten termin wydłużył się do 2 miesięcy, ale pamiętajmy, że ta firma dopiero zaczęła działać. Nie chcielibyśmy aby rozłożyli się na skutek błędnego podziału zarobków.
Moim zdaniem jedyne co możemy zrobić w chwili obecnej to kontynuować oglądanie filmów. Z tego co zauważyłem to reklamy na filmie są po tokenie każda i tak samo ma lajk i komentarz. Ja mam kilka standardowych komentarzy i po prostu je wklejam.

Drugie co możemy zrobić aby zapewnić sobie przyszłość jest zdobywanie poleconych. Jesteśmy w idealnej pozycji do tego gdyż firma dopiero wystartowała. Ludzie, którzy byli wysoko w systemie referencyjnym MLM innych firm, jak np AMWAY są teraz milionerami.
To są tylko moje sugestie. THW Global zainteresował mnie koncepcją dlatego w to wszedłem. No a skoro powiedziałem A to zamierzam powiedzieć B i pociągnę ten wózek jeszcze trochę.
Życzę wszystkim powodzenia a tym, którzy zdecydują się ciągnąć ten wózek dalej radzę – budujcie grupę aby odsunąć Power Leg jak najdalej od siebie.

News powered by CuteNews - http://cutephp.com